שירז: 054-994-7719

בקרו אותנו באינסטגרם מלוכה בגבהים

  בקרו אותנו בפייסבוק מלוכה בגבהים

 


בשמחה ובעצב אנחנו אתכם - מלוכה בגבהים


כאשר זקוקים בדחיפות לדאוג עבור השכרת אוהלים, צריך לדעת את הכתובת הנכונה. האוהלים אמורים לארח אנשים ועליהם להיות נוחים ובטיחותיים ובגודל מרווח. השכרת אוהלים בחברת "מלוכה בגבהים" מבטיח שרות אדיב ומקצועי ואוהלים מתאימים לכל מטרה.

 

 


מי צריך השכרת אוהלים?


השכרת אוהלים מתבצעת בכל ארוע בו מארחים מספר אנשים רב. כאשר רוצים לחסוך אולם שמחות ולשלם הרבה עבור ארוע, ניתן להזמין השכרת אוהלים ולהנות ממקום טוב ומרווח ללא הוצאה גדולה. השכרת אוהלים מתאימה מאד לימי הקיץ החמים בו רוצים לשבת באזור פתוח ומאוורר. האוירה באוהל נעימה וידידותית ואנשים רבים מעדיפים כך מאשר חדר סגור ומסוגר.

השכרת אוהלים נחוצה והכרחית בזמני אבל, כאשר המשפחה יושבת שבעה על נפטר. אז מקובל לעשות השכרת אוהלים עבור האבלים וארוח החברים ובני המשפחה.  

 


השכרת אוהלים לזמנים מיוחדים


זמני שמחה ואבל אלו שני זמנים מנוגדים שלכאורה אין ביניהם שום קשר, אבל ניתן בהחלט להשוות אותם זה לזה היות ואנשים מוצאים את עצמם אז במצב דומה.

מה מאפיין זמנים אלו?

  • ·חוסר זמן - בדרך כלל עסוקים מאד בזמן של שמחה או חלילה אבל. דאגה לפרטים קטנים כמו איפה אפשר להשיג אוהל? מה צריך לסכם? על מה לעמוד ואיפה עושים זאת? מקשים מאד על אנשים.
  • ·קושי בירידה לפרטים - השכרת אוהלים בזמנים עסוקים מקשה מאד על התפקוד. לאף אחד אין זמן מיותר לחפש חברות מתאימות, לבקש מהם מה שצריך ולבדוק שהאוהלים באמת מתאימים ואפשר להזמין אותם.
  • ·חוסר ידע - לא כל האנשים מנוסים בנושא של אוהלים, וכאשר צריך בדחיפות להשיג השכרת אוהלים הם לא יודעים לאן פונים ואיך עושים זאת.

 


חברת "מלוכה בגבהים"


חברת מלוכה בגבהים באה לקראת הלקוחות בזמנים הלחוצים הללו. אנחנו יודעים בדיוק מה פירוש "זמן שמחה" ולעומת זאת מה הכוונה "זמן אבל". מטרתנו להקל על האנשים ולא לגרום להם טרדה מרובה. מסיבה זו אנו נותנים שרות מכל הלב ומייעצים ללקוחותינו מה שבאמת טוב עבורם. חשוב לנו רק לשמוע את הפרטים, מספר האנשים והצרכים הספציפיים ובתמורה נאפשר תשלומים נוחים ויעוץ בו במקום. 

אל תתבלבלו! פנו אל השכרת אוהלים "מלוכה בגבהים" וקבלו את כל המידע!

טואול - בניית אתרים