שירז: 054-994-7719

בקרו אותנו באינסטגרם מלוכה בגבהים

  בקרו אותנו בפייסבוק מלוכה בגבהים

 

השכרת ציוד לאירועים

 

כך חוגגים ארועים כמו מלכים!

כאשר עומדים לפני ארוע ישנם פרטים רבים אותם יש לסדר: שולחנות, כסאות, תאורה, מערכת הגברה וחימום או אוורור. מלוכה בגבהים דואגת לכל הציוד הזה, כדי שלאורחים יהיה באמת ערב מהנה.

 

 

השכרת ציוד לאירועים

 

החלטה מה לקחת בתור השכרת ציוד לארועים תלויה מאד בסוג הארוע. ישנם ארועים קטנים ומשפחתיים שלא מצריכים ציוד מורכב. מספר כסאות, שולחן אחד או שניים מספיקים לארח את הקהל הקטן שיוכלו לסעוד עליו בנוחות. לפעמים מדובר בארוע גדול, מסיבה או מפגש הכולל מספר רב של משתתפים, ובכל מקרה פונים אל מלוכה בגבהים כדי לבדוק את כל הפרטים.

 

 

למה דווקא מלוכה בגבהים?

 

חברת מלוכה בגבהים, השכרת ציוד לאירועים היא בעלת נסיון רב בתחום. אנחנו יכולים יודעת להמליץ על הרהיטים הדרושים ועל מה שבאמת נחוץ לכל אחד. חברה אמינה כמו שלנו לא תציע לעולם לקחת ציוד שאין בו צורך, רק אחרי שנשמע בדיוק מה סוג הארוע ומה הצפי של המשתתפים בו, נציע ציוד מדויק.

כדאי לדעת, ההבדלים בין המחירים של חברות השכרת ציוד לאירועים, תלויה בסוג הציוד ובאיכות שלהם. כדי לדעת מראש מה סוג הציוד הנדרש, מחליטים מה יהיה אופי הארוע ובאיזה סגנון הוא ייערך. ארוע מסוג יוקרתי ידרוש השכרת ציוד לאירועים ברמה גבוהה ואיכותית, וארוע פשוט ועממי יכול להסתפק בציוד זול.

 

 

 

מה כולל השכרת ציוד לאירועים?

 

  • שולחנות וכסאות - ישנם סוגים רבים של שולחנות וכסאות ויש להתאים אותם בהתאם לסוג הארוע ולאופיו.
  • הגברה - מערכת הגברה טובה נחוצה כמעט בכל ארוע. בלעדיה לא תוכלו להוציא לפועל את התוכניות השונות, כולל שירה, הפעלות, נאומים וכדו'.
  • חימום - אם מארחים את האורחים באוהל חשוב מאד לדאוג לחימום. לא נעים לשבת בימים קרים באוהל באויר הפתוח ולחוש את הצינה. הקור יפגע בהנאת האורחים והם פשוט יחפשו איך להמלט במהירות.
  • אוורור - אוהל סגור וצפוף הוא לא מקום נעים לשהות בו. כאשר מזמינים השכרת ציוד לארועים יש לברר אודות האפשרויות השונות של אוורור המקום, נחוץ מאד גם בחום וגם בקור!

רוצים לדעת פרטים נוספים? עכשיו באתר של מלוכה בגבהים, תקבלו הכל.

טואול - בניית אתרים