שירז: 054-994-7719

בקרו אותנו באינסטגרם מלוכה בגבהים

  בקרו אותנו בפייסבוק מלוכה בגבהים

אוהל אבלים

חברת מלוכה בגבהים, הגדולה והמובילה בענף השכרת אוהלים בארץ, מחזיקה בניסיון וידע רב בכל הקשור אל השכרת אוהלים לאבלים. עימנו תוכלו להשכיר אוהל אבלים בכל מקום בארץ ובכל עונות השנה, בין אם האוהל נועד לספק מענה למזג אוויר חם וקיצי, או למזג אוויר קר וחורפי. כמו כן, אוהלים אלו מסופקים במגוון מידות וניתנים להתקנה במקומות שונים, כמו על גבי קרקע ודשא או על גבי מרצפות. בנוסף לכך, אנו נספק ציוד וריהוט הנחוצים עבור ימי השבעה, לרבות השכרת כסאות, שולחנות, פינות ישיבה, גופי חימום, גופי תאורה ומאווררים.  

 

 כדאיות השכרת אוהל אבלים

ימי אבל ושבעה מהווים תקופה לא פשוטה לקרובי הנפטר, הנדרשים בין היתר לאתר במהירות פתרונות התכנסות והושבה בביתם עבור קהל גדול של מבקרים. לנו במלוכה בגבהים יש מענה שלם לצרכים אלו באמצעות אוהל אבלים להשכרה. האוהל מאפשר בהשקעה כספית נמוכה לארח כמות גדולה של אנשים בחצר הבית, תוך שמירה על פרטיות האבלים ומבקריהם. בנוסף לכך, על מנת להקל עליכם את ההתארגנות הלוגיסטית אנו נקים עבורכם את האוהל, נתחזקו במידת הצורך ונפרקו במועד המבוקש. הפעולות יבוצעו באופן מכבד ואדיב תוך הקשבה ומתן מענה מהיר ויעיל לבקשותיכם. 

 

השכרת אוהל אבלים מותאם לצרכים שלכם

חברתנו מחזיקה במספר סוגי וגדלי אוהלים לאבלים המאפשרים לכם לבחור גודל אוהל המתאים למספר מבקרים מצופה, וכן לעונת השנה ולמזג האוויר בין אם מדובר בהגנה בפני חום השמש, קור, גשם או רוחות. בנוסף, תוכלו להשכיר מאיתנו פטריות לחימום האוהל בימי החורף ומאווררים תעשייתיים לצינונו בימי הקיץ. זאת בנוסף לאפשרות של השכרת ריהוט כגון כיסאות, שולחנות ופינות ישיבה לימי האבל, אותו אנו נוביל למקום, נמקם ונתקין בהתאם לבקשותיכם.


שירות מקיף ומתחשב

עימנו תזכו לשירות השכרת אוהלים מקיף, אמין, רגיש ומתחשב, שיספק מענה שלם לכל צרכיכם באופן מקצועי, מהיר, יעיל ומוקפד. יש לנו את כל הניסיון והכלים על מנת לספק לכם אוהל אבלים בהתראה קצרה, בכל זמן ומועד. בנוסף, השירות מוענק על ידי צוות מקצועי, ייצוגי, רגיש, אדיב ומסור, העומד לרשותכם לכל אורך ימי האבל מתחילתם ועד סופם לשביעות רצונכם המלאה.


הזמנת אוהל אבלים

להזמנת אוהל אבלים, ריהוט וציוד נוסף הנדרש לימי האבל והשבעה, צרו קשר כבר עכשיו עם מלוכה בגבהים בטלפון:054-994-7719
. אנו כן על מנת לסייע לכם ברגעים הקשים, באופן רגיש, יעיל וזמין. 

טואול - בניית אתרים